WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılında ülkemizde internet altyapısı henüz yeni yeni yayılmaya başladığı yıllarda kurulmuş olan firmamız o günden günümüze ağırlıklı olarak web tabanlı hizmetler üretmektedir. Bir bakış açısına göre sektörle beraber gelişmiş sektörle beraber gelişmiştir. CemSima Bilişim & Tasarım olarak hizmet hayatımız boyunca özel sektör ve kamu sektörü olmak üzere çok çeşitli ölçekteki kuruluşa hizmet sunmuş bulunmakta, bazı dönemlerde ise Kobilerin desteklenmesi gibi konularda kamu kurumları ile ortak hareket ederek Kobilere ve ülkemize katkı sağlamış bulunmaktayız.

CemSima Bilişim & Tasarım, Adıyaman Merkez ‘de bulunan Tasarım ofisinde
 Web sitesi tasarımı,

 3D Modelleme

 Katalog Broşür tasarımları,

 Kurumsal kimlik çalışmaları,

 Tanıtım filmi,

 Dijital reklam,

 Web tabanlı yazılım çözümleri sunulmaktadır

Sektördeki deneyim ve konusunda kalifiye personelimiz ile CemSima Bilişim & Tasarım olarak müşterilerimizin isteklerini önemseyip dikkate aldığımız kadar müşterilerimize en uygun çözümlerin önerilmesinin de bilincinde olarak müşterilerimizin her türlü yenilikten de haberdar olmasına gayret etmekteyiz.
Hizmetlerimizi arasında en büyük ağırlığa sahip web sitesi tasarımı konusunda % 100 müşteri memnuniyeti kazanma odaklı bakışımız doğrultusunda tasarım ve yazılım aşamalarında müşterimizden yazılı onay alıncaya dek çalışmaları sürdürebilecek anlayış ile hareket etmekteyiz.